Plener ślubny

Plener ślubny

Plener innego dnia (w odróżnieniu od tego w dniu ślubu) to prawdziwa wyprawa, nie tylko w poszukiwaniu lokalizacji ale często siebie, swoich pragnień i możliwości… Brzmi dziwnie? – tylko z pozoru. Po całodziennym rajdzie w galowych strojach po Tatrzańskich szlakach, zdjęciach zakończonych rajdem po Bałtyku motorówką sił specjalnych czy sesji zakończonej w koszu Balonu 200m nad miastem – przyznacie mi 100% racji.

Oczywiście nie każdy plener musi okazać się surwiwalowym wyzwaniem, na krawędzi rozsądku i wytrzymałości – to wszystko zależy od Was. Zdjęcia mogą pokazać Was takimi jakimi jesteście lub takimi jakimi chcielibyście być!

I tak, wbrew pozorom równie dobry materiał uda nam się zrealizować podczas długiego spaceru po mieście, odwiedzając wasze ulubione „miejsca i klimaty” co podczas wyprawy na dzikie łono natury. Oczywiście są miejsca, których klimat jest nie do podrobienia i wtedy nie ma zmiłuj – ale loty do Paryża, Rzymu czy Barcelony tanieją z dnia na dzień.

Dlaczego lepszym pomysłem jest pleneru innego dnia niż ceremonia:
1. niezależność – głównie od czasu gdy nikt nasz nie pogania i na zdjęcia mamy często cały dzień ale także nie mniej ważnej – pogody.
2. mobilność – spacerkiem, autem, samolotem – wszystko jedno, byle do celu!
3. elastyczność – gdy zaplanować i zrealizować możemy niemal wszystko od spaceru po barokową sesję z kostiumami, rekwizytami i oświetleniem studyjnym!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

15 kwietnia 2015

Pin It on Pinterest

Shares