Informacje

Robię zdjęcia, także ślubne. Jeżeli jesteście zainteresowani obsługą fotograficzną Waszych uroczystości – zapraszam do zajrzenia w menu FOTOGRAFIA ŚLUBNA – GALERIA.
Jeżeli czujecie niedosyt lub nie satysfakcjonuje was selekcja z wielu reportaży odwiedźcie link Zdjęcia ślubne – reportaż, znajdziecie tam przeszło 2000 zdjęć w wielu obszernych galeriach.
Jeżeli nadal nie jesteście przekonani – napiszcie do mnie – postaram się przekonać Was osobiście.
 

NOSTUDIO | Grzegorz Sztybel
 

O MNIE

Nazywam się Grzegorz Sztybel, mieszkam w Krakowie. Z wykształcenia jestem grafikiem (10 lat edukacji artystycznej). Fotografuję od przeszło 30 lat – zawodowo trochę krócej ;)

Oprócz klasycznych reportaży ślubnych realizuje także sesje: plenerowe, narzeczeńskie oraz studyjne, dla firm oprócz reportaży z eventów wykonuję zdjęcia wizerunkowe oraz katalogowe. Na co dzień w studio realizuje zlecenia z zakresu fotografii reklamowej i produktowej.

Projekty studyjne realizuję głównie w Krakowie i Warszawie, na reportaże, sesje plenerowe i inne dojeżdżam gdzie trzeba.

Ja to firma a firma to ja, nie zatrudniam podwykonawców, wszystkie zlecenia realizuję osobiście. Używam: pełnoklatkowych korpusów jedynej, słusznej marki, szkieł klasy L i wszystkiego co w danej sytuacji niezbędne. Materiał oddawany przeze mnie w całości poddany jest rzetelnej obróbce komputerowej.

W pracy cenię: jakość, efektowne światło, soczysty kolor oraz klimatyczne B&W. Nie trawię: sztampy, kiczu, efekciarstwa i masówki.

Fotografuję – bo lubię ;)

Pin It on Pinterest

Shares